Skip to main content

Yhteystiedot

Postiosoite

Simonkatu 12 B 24, 00100 Helsinki

Laskutusosoite

OVT-tunnus: 003710859708
Välittäjätunnus: 003708599126
Y-tunnus: 1085970-8

Jos verkkolaskujen lähettäminen ei ole mahdollista, laskun voi lähettää sähköpostitse osoitteeseen: fennoa.FI.P.158387-1@docinbound.com (yksi lasku ja sen liitteet pdf-tiedostoina).

Henkilökunta

Maria Atzmon

Toimistonhoitaja
050 569 5977
maria.atzmon@skillsfinland.fi

Maria Ekroth

Toiminnanjohtaja
040 707 9114
maria.ekroth@skillsfinland.fi

Emmi-Maria Husu

Johdon assistentti
050 544 6197
emmi-maria.husu@skillsfinland.fi

Petri Hämäläinen

Kilpailukoordinaattori, erityinen tuki
040 319 3124
petri.hamalainen@luovi.fi

Petri Hörkkö

Taitaja-päällikkö
050 523 9696
petri.horkko@skillsfinland.fi

Hannu Immonen

Tekniikkapäällikkö
Tekninen delegaatti, WorldSkills
050 594 8260
hannu.immonen@turku.fi

Katja Katajamäki

Viestintäpäällikkö
040 732 0691
katja.katajamaki@skillsfinland.fi

Anni Ketola

Viestintäassistentti
044 595 9257
anni.ketola@skillsfinland.fi

Jenni Paakkari

Verkkoviestinnän asiantuntija, Ammattiosaaja
041 469 4491
jenni.paakkari@skillsfinland.fi

Katri Pokkinen

Projektijohtaja, WSOS-keskus
050 354 5031
katri.pokkinen@skillsfinland.fi

Teija Ripattila

Huippuvalmennuspäällikkö
Virallinen delegaatti ja hallituksen puheenjohtaja, WorldSkills Europe
040 455 2020
teija.ripattila@skillsfinland.fi

Tuija Vento

Graafinen suunnittelija
050 369 7491
tuija.vento@skillsfinland.fi

Suomen delegaatit kansainvälisissä järjestöissä

Seija Rasku

Virallinen delegaatti, WorldSkills
seija.rasku@minedu.fi

Hannu Immonen

Tekniikkapäällikkö
Tekninen delegaatti, WorldSkills
050 594 8260
hannu.immonen@turku.fi

Teija Ripattila

Huippuvalmennuspäällikkö
Virallinen delegaatti ja hallituksen puheenjohtaja, WorldSkills Europe
040 455 2020
teija.ripattila@skillsfinland.fi

Tapio Kattainen

Tekninen delegaatti, WorldSkills Europe
Business College Helsinki
tapio.kattainen@bc.fi

Petteri Ora

Hallituksen jäsen,
International Abilympic Federation
petteri.ora@kiipula.fi